Tere tulemast KGK perekonda!

Kutsume Teid meie partneriks, et jagada meie ainulaadset positsiooni turul.

Liigume tähtede poole. Tegu ei ole sprindi vaid maratoniga – citius, altius, longius

Kliendi probleemide ja murede lahendamine, koostöö- ja ärivõimaluste arendamine, partnerite kuulamine ning info jagamine – edu saavutmiseks tõenäoliselt kõige vajalikumad väärtused.

Tulevik kuulub neile ettevõtetele, kes mitte ainult ei tee koostööd, vaid arenevad koos. Iga äriühingu eesmärk on teenida kasumit. Kõik ettevõtted otsivad täna võimalusi kasumlikkuse kasvuks läbi tõhusamate protsesside. Parima koostöö loovad ühiselt seatud, mõistetavad ja järgitavad väärtused, vaid sellistel tingimustel on võimalik muuta harjumusi ning areneda uuele tasemele.

Jah, ma soovitaksin KGKd oma kolleegidele

Webasto on katuseluugi süsteemide ning sõidukite soendussüsteemide maailmaturu liider ja oleme alates 1972. aastast KGK-ga koostööd teinud, see ütleb juba kõik. Meie pikaajaline koostöö KGK-ga on see, mis tegi Webasto brändi Põhjamaades tugevaks. KGK on silmapaistva kvaliteediga ja teeb tihedat koostööd klientidega, KGK töötajad on alati koostöövalmid ja omavad avatud mõtteviisi.

Meie ettevõtte loosung “Feel the Drive” on nii püüdlus kui ka filosoofia. KGK pühendumus ja kõrge kliendi rahulolu on need põhiväärtused, mis moodustavad meie pikaajalise edu aluse.

Ma soovitaksin kindlasti KGKd oma kolleegidele ja teistele tarnijatele.

Henrik S. Jakobsen
Põhjamaade müügidirektor
Webasto

Tõhus e-kaubandus

Enamik meie müüki toimub läbi Autokataloogi. Kuvame seal üle poole miljoni toote. Meie tarnijatele on see suurepärane väljund oma toodete müümiseks ja turustamiseks Eestis. Autokataloogist saavad kliendid leida õige toote kasutades sõiduki VIN-koodi ja/või reg-nr otsingut ning saavad tellitud kauba kiirelt kätte.

Autokataloog.ee