Tere tulemast KGK perekonda!

Autonduse valdkonnas väärtustame nii vanu kui uusi koostööpartnereid ning me sooviksime veelgi rohkem oma professionaalsete partnerite võrgustikku laiendada.

Teie usaldusväärne partner ja tarnija

Püüame alati teha äri nii, et see oleks kasulik mõlemale osapoolele. Tänu sellisele suhtumisele oleme pälvinud oma klientide lojaalsuse. KGK näol on Teil partner, kes ei ole keskendunud pelgalt kvartaalsete aruannete esitamisele või kiirete tehingute tegemisele. Loomulikult oleme edasipüüdlikud ja esitame nõudmisi, kuid meil on pikema perspektiivi fookus, mida vähesed teised selles valdkonnas omavad.

KGK toodete ja teenuste edasimüüjana on Teil juurdepääs laiematele turgudele koos maailma juhtivate tootjate toodetega. Me ei jäta Teid müügi vastutusega omapead, pakume Teile teadmisi ja treeninguid ning ligipääsu meie klienditoele.

KGK on Teie sõber edukuse ja kasumlikkuse suurendamisel.


Lars Frank
KGK AB asepresident

Kogu valik Autokataloogist

Turu kõige laiem tootevalik Autokataloogist – rohkem kui üle poole miljoni toote. Suur valik muudab toodete kiirelt leitavuse esmatähtsaks. Kasutades otsinguks kõnealuse sõiduki VIN-koodi ja/või reg-nr-it on vastavale sõidukile tooted kiirelt ning lihtsalt leitavad. Autokataloogis kuvatakse lao hetkeseisu, isegi kui need asuvad välismaal.

Loe rohkem Autokataloogi kohta

Logistika on oluline

Mõistame, et hästi toimiv logistika on enam kui tellija aadress. Meie usaldusväärsus ja tarnetäpsus on üks viis näitamaks klientidele, et meie peale saab kindel olla.

Meie pealadu asub Tallinnas. Meie töötajate pühendumus on see, mis tagab toodete tarnimise õigeaegselt ja õigesse kohta.

Kõikides heades suhetes peab valitsema tasakaal. Mistõttu on meil tarnijatele kindlad ning selged ootused, et saaksime kliendile olla olemas õigel ajal, õiges kohas.

KGK logistika