Kas leiate, et on raske edasi liikuda?

Koostöös leiame lahenduse.

Me avame võimalusi teie ettevõtte jaoks

Nagu igal teisel suurel perel, on KGK-l mitmeid tugevusi. Meid võib leida paljudes tööstusharudes, mis annab meile unikaalseid kogemusi ja teadmisi..

Sõltumatu järelturg (IAM)

Pakume üle 500 000 toote meie tootekataloogis ning tarnime kiirelt ja tõhusalt üle kogu Eesti.

Sõiduautod ja tarbesõidukid

Pakume oma klientidele laialdast tootevalikut ja head logistikat.

Veoautod ja bussid

Kõik veoautode ja busside varuosad ning lisatarvikud KGKst.

Rasketehnika

Raskeveokite edasimüüjate jaoks tähendab KGK kvaliteetset toodet ja parimat tuge.

Meri ja vaba aeg

Lisaks autonduse valdkonna toodetele leiate meilt ka hulgaliselt vabaaja ja merenduse tooteid.

Haagissuvilad

Meie valikus on kõik vajalik, et muuta haagissuvilad turvaliseks ja mugavaks.

Sõltumatu järelturg (IAM)

Meie järelturu klientide jaoks on KGK varuosade ja töökoja varustuse seadmete valik laialdane ja hõlpsasti kättesaadav üle Eesti. Autokataloogis olevaid tooteid on kerge leida kasutades sõiduki VIN-koodi ja/või reg-nr otsingut. Tellimiskeskkond, koos meie hea logistikagaga, võimaldab meie klientidel oma lõpptarbijat hästi teenindada.

Selles segmendis on meil oma autotöökojad, Autoekspert.

Sõiduautod ja tarbesõidukid

KGK kogemuste ja tulevikuvisioonide kombinatsioonina võimaldame oma sõidukipargi  klientidele  varuosasid ja tarvikuid nii tänaseks kui ka homseks.

Meie lisavarustuse valikusse kuuluvad sõidukite eelsoojendussüsteemid, katuseboksid, jalgrattahoidjad, suusavarustuse hoidjad, veokonksud, külmikud, katusekliimad, lastekärud ja -istmed, akulaadijad jne.

Viimastel aastatel oleme oma panust lisanud rasketehnika lisavarustuse segmendis.

Veoautod ja bussid

Autokataloogist leiate suure hulga kvaliteetseid varuosi ja lisavarustust oma veokile või bussile. Vajadusel  aitame teil luua sõidukikohaseid erilahendusi. Enamik Autokataloogi kuuluvatest toodetest on leitavad sõiduki VIN-koodi ja/või reg-nr abil. Küsimuste korral pöörduge Autoeksperdi kauplusesse või kontakteeruge oma müügiesindajaga.

Rasketehnika

Me pakume sõidukikohaseid erilahendusi edasimüüjatele ja rasketehnika omanikele. Meie valikus olevad lisavalgustid, eelsoojendid, tagurduskaamerad ja muu lisavarustus on rasketehnika klientide seas kõrgelt nõutud. Parim viis nende soetamiseks on esitada tellimus läbi Autokataloogi.

Meie Klienditugi on Teie jaoks olemas, vastates tekkinud küsimustele ja aidates toote valiku tegemisel.

Meri ja vaba aeg

Tänu pikaajalisele kogemusele ja tihedale koostööle juhtivate tarnijatega oleme saavutanud usalduse oma klientide seas. Meie valikust leiate hulgaliselt vabaaja ja merenduse tooteid.

Meie peamised koostööpartnerid on varuosa hulgimüüjad, sporditarvikute müüjad, paadiehitajad, disainerid, operaatorid, jahisadamad ja teenindusjaamad.

Autokataloogi abil saate hõlpsasti leida endale vajalikud tooted.

Haagissuvilad

Kui olete edasimüüja, siis on Autokataloog Teile suurepärane töövahend, sest sealt leiate laias valikus tarvikuid ja varuosi, mida oma klientidele pakkuda. Enamik tootevalikust on leitavad sõiduki VIN-koodi ja/või reg-nr abil. Pakume kiiret tarnet üle Eesti.