Tule meile tööle

Me hoolime oma töötajatest ja arvame, et õige inimene peaks olema õiges kohas.

Miks on meie juures hea töötada?

Üle 25 aasta on K.G. Knutsson AS olnud usaldusväärseks ja hoolivaks tööandjaks enam kui 100 töötajale üle Eesti. Meie suurimaks väärtuseks on meie inimesed, kes läbi oma professionaalsuse ja pühendumuse aitavad meil igapäevaselt ellu viia ettevõtte missiooni - olla õige partner nüüd ja tulevikus.

Väärtustame kõikide oma töötajate panust ettevõttesse, seetõttu pakume töötajale karjääri- ja arenguvõimalusi üheskoos ettevõttega, et tagada nii tööandjale kui töötajale pikaajaline töösuhe. Tunnustame ja tähistame koos nii ettevõtte kordaminekuid kui isiklikke saavutusi. Väärtustame pere- ja tööelu tasakaalu seetõttu oleme paindlikud töötamise koha- ja aja suhtes, toetame sportlikku eluviisi ning anname vaba aega rõõmsate ja kurbade sündmuste puhul.

Meie jaoks on oluline ausus, hoolivus ja professionaalsus, seda nii kliendi- kui töösuhetes, mistõttu panustame iga päev sellesse, et meie töötajad oleksid motiveeritud ja pühendunud. Et luua töökeskkond, mis soodustab meeskonnavaimu kohtleme igat töötajat õiglaselt, austusega ja lugupidavalt.