Tule meile tööle

Me hoolime oma töötajatest ja arvame, et õige inimene peaks olema õiges kohas.

Miks on meie juures hea töötada?

Üle 20 aasta on K.G. Knutsson AS olnud usaldusväärseks ja hoolivaks tööandjaks enam kui 100 töötajale üle Eesti. Meie suurimaks väärtuseks on meie inimesed, kes läbi oma professionaalsuse ja pühendumuse aitavad meil igapäevaselt ellu viia ettevõtte missiooni - olla õige partner nüüd ja tulevikus.

Väärtustame kõikide oma töötajate panust ettevõttesse, seetõttu pakume töötajale karjääri- ja arenguvõimalusi üheskoos ettevõttega, et tagada nii tööandjale kui töötajale pikaajaline töösuhe. Tunnustame ja tähistame koos nii ettevõtte kordaminekuid kui isiklikke saavutusi. Väärtustame pere- ja tööelu tasakaalu seetõttu oleme paindlikud töötamise koha- ja aja suhtes, toetame sportlikku eluviisi ning anname vaba aega rõõmsate ja kurbade sündmuste puhul.

Meie jaoks on oluline ausus, hoolivus ja professionaalsus, seda nii kliendi- kui töösuhetes, mistõttu panustame iga päev sellesse, et meie töötajad oleksid motiveeritud ja pühendunud. Et luua töökeskkond, mis soodustab meeskonnavaimu kohtleme igat töötajat õiglaselt, austusega ja lugupidavalt.

Asudes KGK-sse tööle tundsin, et see ettevõte on minu jaoks täpselt see koht, millega soovin ennast siduda ja kus antakse mulle võimalused ennast arendada. Olin uhke, et saan olla osa tiimist, kes tahab autovaldkonna äri kasvatada ja edasi viia. Tööd alustasin tehnilise konsultandi ametikohalt, kus tegelesin ettevõtte poolt müüdavate toodete tehniliste küsimustega ja nõustasin meie kliente. Edasi liikusin tootejuhi ametikohale. Võiks öelda, et see periood minu tööelus andis mulle hindamatud kogemused, et olla täna see, kes ma olen ja jõuda sinna, kuhu ma tänaseks tööalaselt jõudnud olen. See oli väga äge aeg, kus sai kõvasti tööd tehtud, kuid alati oli ka fun olemas. Ettevõte tunnustas mind ja nägi minus töötajat, kellel on meie ettevõttele veel rohkemat pakkuda ning seetõttu liikusin edasi tooteosakonna tiimijuhi kohale. See oli uus ja huvitav väljakutse, sest pidin endas arendama ka juhi kompetentse ja oskusi ning tõestama nii endale kui ka ettevõttele, et lisaks toodetele oskan ma ka juhtida inimesi. Tänaseks olen astunud veel suurema sammu edasi ja juhin hulgimüügi ärisuunda KGK-s, mis on minu isikliku arengu viinud täiesti uuele tasemele.

Peamine põhjus, miks ma tänaseks olen juba üle 14 aasta KGK-s töötanud peitub just arengu võimalustes, mida ettevõte oma töötajatele pakub. Tänaseks ei ole see minu jaoks pelgalt töö, vaid elustiil. Tahe ennast proovile panna ja olla seeläbi kasulik ettevõttele ja areneda ning õppida ise. Lisaks olen KGK-s töötamise ajal saanud juurde palju uusi kontakte ja ärisidemeid nii Eestist kui mujal maailmas. Nii mõnedki neist töösuhetest on kasvanud tänaseks sõprussuheteks, mis teeb töö tegemise palju lihtsamaks ja meeldivamaks ning on hea teada, et näiteks perega Itaaliasse reisides oled, alati oodatud ka meie koostööpartneri juurde, kellest on saanud tänaseks nii lojaalne tarnija kui ka sõber.

Veikko Ormisson

Müügijuht

Vabad töökohad

Kui hetkel ei ole ühtegi vaba või Sinule sobivat ametikohta, saada meile ikkagi oma CV ja nägemus, millisel ametikohal sooviksid töötada, aadressile personal@kgk.ee. Vaba või sobiva ametikoha tekkimisel saame Sinuga ühendust võtta, lubame, et hoiame Sinu andmeid konfidentsiaalselt.

Vabad töökohad