Osav ja usaldusväärne aastast 1994

KGK – õige partner nüüd ja tulevikus

1995. aastal asutas Knut-Göran Knutsson end Eestis kui K.G. Knutsson AS (KGK). Juba üle 25 aasta on KGK olnud usaldusväärne partner oma headele klientidele, töötajatele ning meie tarnijatele üle maailma.

Soov pakkuda laia valikut kvaliteetseid tooteid, kiiret tarnet ja kliendikeskset teenindust on võimaldanud meil saada üheks Eesti juhtivaks sõidukite varuosade ja lisavarustuse maaletoojaks ning hulgi- ja jaemüügiga tegelevaks ettevõtteks.

Meie valikus on üle 300 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Webasto, Calix, ZF, VDO, Hella, Sonax, Brink, Recaro, Sachs, NGK, Kamasa Tools, Brembo, Lemförder jt.

KGK pakub tehnilist tuge ja organiseerib tootja poolt kinnitatud ja tootepõhiseid koolitusi.

KGK haldab Autoekspert kaupluseid ja teenidusi, mida on üle Eesti kokku 9: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Võrus, Rakveres, Viljandis, Jõhvis ja Raplas.

Alates 2006. aastast on KGK rahvusvahelise organisatsiooni ATR liige, mis on üks maailma suurimaid ja edukamaid kaubandusorganisatsioone kuhu kuuluvad juhtivad sõltumatud autovaruosade edasimüüjad.

KGK kontserni emafirma, KGK AB on üle 60 aasta vanune Rootsi juhtiv autovaruosade ja -tarvikute müügiga tegelev ettevõte. KGK omab esindusi Soomes (Kaha OY), Lätis (KG Knutsson SIA), Leedus (KG Knutsson UAB) ja Norras (KG Knutsson AS).

Pildil: Marianne Eriksson, sekretär, ja Bengt Pettersson, president.

Pilt on tehtud Brommas, algse KGK kontori ees, aastatel 1960-65.