Müügiesindajad

oluline lüli kliendi ja KGK vahel!

Müügiesindajad

Nende peamiseks rolliks on tagada, et kliendi ja KGK vahel toimiks pidev ja jätkusuutlik koostöö. Turuanalüüs ja kliendisuhtlus tagavad kliendi informeerituse meie tootevalikust ning hoiavad neid kursis meie pakkumiste ning uudistega.

Dmitry Polyakov

Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 510 3599
E-mail: dmitry.polyakov@kgk.ee

Karmo Kiigemägi

Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 5919 6188
E-mail: karmo.kiigemagi@kgk.ee

Kauro Ilves

Raplamaa, Järvamaa
Tel: +372 510 0590
E-mail: kauro.ilves@kgk.ee

Alar Lubi

Tartumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa
Tel: +372 509 9845
E-mail: alar.lubi@kgk.ee

Triin Hämelane

Tartu linn
Tel: +372 517 4154
E-mail: triin.hamelane@kgk.ee

Marko Riistan

Lääne-Virumaa
Tel: +372 508 0680
E-mail: marko.riistan@kgk.ee

Maksim Zahharov

Ida-Virumaa
Tel: +372 5304 3425
E-mail: maksim.zahharov@kgk.ee

Janek Kundrats

Saaremaa, Hiiumaa
Tel: +372 5197 0498
E-mail: janek.kundrats@kgk.ee

Eno Heidemann

Viljandimaa, Jõgevamaa, Järvamaa
Tel: +372 5884 5053
E-mail: eno.heidemann@kgk.ee

Kaupo Koovit

Pärnumaa, Läänemaa
Tel: +372 517 7006
E-mail: kaupo.koovit@kgk.ee