Müügiesindajad

oluline lüli kliendi ja KGK vahel!

Müügiesindajad

Nende peamiseks rolliks on tagada, et kliendi ja KGK vahel toimiks pidev ja jätkusuutlik koostöö. Turuanalüüs ja kliendisuhtlus tagavad kliendi informeerituse meie tootevalikust ning hoiavad neid kursis meie pakkumiste ning uudistega.

Valeri Golik

Müügijuht
Tel: +372 511 8345
E-mail: valeri.golik@kgk.ee

Janno Õige

Harju- ja Raplamaa
Tel: +372 510 0590
E-mail: janno.oige@kgk.ee

Tõnu Nelk

Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 5919 6188
E-mail: tonu.nelk@kgk.ee

Dmitry Polyakov

Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 510 3599
E-mail: dmitry.polyakov@kgk.ee

Alar Lubi

Tartu ja Võru maakonnad
Tel: +372 509 9845
E-mail: alar.lubi@kgk.ee

Jussi Värk

Tartu linn
Tel: +372 517 4154
E-mail: jussi.vark@kgk.ee

Kalmer Paju

Pärnu-, Lääne- ja Viljandimaa
Tel: +372 517 7006
E-mail: kalmer.paju@kgk.ee

Marko Riistan

Ida- ja Lääne-Virumaa
Tel: +372 508 0680
E-mail: marko.riistan@kgk.ee

Janek Kundrats

Saared
Tel: +372 5197 0498
E-mail: janek.kundrats@autoekspert.ee